AKTUALITY

4.10. 2022 proběhne výukový program „Ze života ježků“ v podání spolku Kamínky. Cena programu je 55,- Kč a je již hrazena.

9.11. 2022 v 9,30 hodin nám v základní umělecké škole ukáže svá kouzla kouzelník Reno. Cena program je 60,- Kč a je již hrazena.

5.12. 2022 v 9,30 hodin nám přijede zahrát Mikulášskou pohádku „Divadlo z bedny“ a navštíví nás Mikuláš s nadílkou. Cena divadla je 70,- Kč a je již hrazena.

Vážení rodiče,

nabízíme možnost logopedické depistáže, která se týká dětí ze 3. a 4. třídy.

Jedná se o orientační vyšetření řeči dítěte, součástí je zkouška fonematického sluchu, celková obratnost mluvidel, rozsah slovní zásoby a artikulace hlásek.

Vyšetření provede speciální pedagožka Mgr. Leona Červíková ze Speciálně pedagogického centra při Základní škole logopedické v Týně nad Vltavou.

Vyšetření není povinné, pokud budete mít zájem nechat Vaše dítě vyšetřit, vyzvedněte si ve třídě formulář „Souhlasu s vyšetřením“.

Termín vyšetření je 11.10. 2022.

Vyšetření proběhne bez účasti zákonného zástupce, který obdrží písemný záznam o provedené depistáži.

Vážení rodiče,

dne 14.10. 2022 se v naší mateřské škole uskuteční preventivní screeningové vyšetření zraku předškolních dětí.

Vyšetření je dobrovolné.

Cena vyšetření činí 200,- Kč.

VÁŽENÍ RODIČE,

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁ AKTIVOVANÝ INTERNETOVÝ PŘÍSTUP DO APLIKACE  iŠKOLIČKA NA WWW.HRAJEME-SI.CZ. JEDNÁ SE O APLIKACI, VE KTERÉ SI MŮŽETE SPOLU SE SVÝMI DĚTMI HRÁT A OBOHACOVAT TAK JEJICH VZDĚLÁVÁNÍ. V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE ZÁJEM O TENTO PŘÍSTUP STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT NA EMAILU skolkanetolice@seznam.cz nebo sjmsnetolice@seznam.cz NEBO NA TELEFONNÍCH ČÍSLECH 724700687 NEBO 728550031.

INFORMACE K PŘIHLÁŠENÍ DO APLIKACE IŠKOLIČKA:

APLIKACI MOJE IŠKOLIČKA ZOBRAZUJETE POMOCÍ PROHLÍŽEČE CHROME PO PŘIHLÁŠENÍ NA STRÁNKÁCH WWW.HRAJEME-SI.CZ.  NEPOUŽÍVEJTE PROSÍM JINÝ PROHLÍŽEČ.

APLIKACI MŮŽETE POUŽÍVAT NA POČÍTAČÍCH I TABLETECH V OPERAČNÍM SYSTÉMU WIN7,8 A 10, ANDROID I IOS. VE VŠECH TĚCHTO OS, ALE VÝHRADNĚ PŘES PROHLÍŽEČ CHROME. POKUD CHROME NEMÁTE, MUSÍTE TENTO PROHLÍŽEČ NAINSTALOVAT. APLIKACE NEBĚŽÍ NA STARÝCH SYSTÉMECH XP A VISTA.

POSTUP: 1. SPUSŤTE CHROME A VSTUPTE NA WWW.HRAJEME-SI.CZ 2. PŘIHLASTE SE POMOCÍ IKONY VPRAVO NAHOŘE, ZADEJTE PŘIHLAŠOVACÍ JMÉNO A HESLO 3. POTÉ SE DÁ DO APLIKACE IŠKOLIČKA VSTOUPIT VÍCE ZPŮSOBY, NAPŘ. V HORNÍM MENU ZVOLTE ODDÍL „IŠKOLIČKA“ A PO NAČTENÍ STRÁNKY PAK POMOCÍ RŮŽOVÉHO TLAČÍTKA VSTUPTE DO APLIKACE MOJE IŠKOLIČKA 4. APLIKACE SE PO CHVÍLI NAČTE (V ZÁVISLOSTI NA RYCHLOSTI PŘIPOJENÍ) A ZOBRAZÍ SE VÁM DLAŽDICE APLIKACE. UVNITŘ PRVNÍ (MODRÉ) DLAŽDICE NAJDETE KONKRÉTNÍ PŘÍSTUPNÉ INTERAKTIVNÍ PROGRAMY 5. PO VSTUPU DO JAKÉHOKOLIV PROGRAMU PŘEPNĚTE ZOBRAZENÍ DO REŽIMU CELÉ OBRAZOVKY POMOCÍ BLIKAJÍCÍHO ČERVENÉHO TLAČÍTKA (NEPLATÍ PRO IOS, KTERÝ REŽIM CELÉ OBRAZOVKY PŘES PROHLÍŽEČ NEPODPORUJE) 6. UŽIVATELSKÉ JMÉNO A HESLO JE PRO VŠECHNY SPOLEČNÉ, PROTO PROSÍM NEMĚŇTE TYTO ÚDAJE V ZÁKAZNICKÉM PROFILU A NEPŘEDÁVEJTE JE NEOPRÁVNĚNÝM OSOBÁM 7. ABY BYL VSTUP DO IŠKOLIČKY PRO VÁS JEDNODUŠŠÍ, JE MOŽNÉ APLIKACE ULOŽIT JAKO ZÁSTUPCE STRÁNKY NA PLOCHU PRO RYCHLÝ PŘÍSTUP, POPŘÍPADĚ I NAINSTALOVAT. POSTUP JAK NA TO A I DALŠÍ INFORMACE NAJDETE V MANUÁLU IŠKOLIČKY (www.hrajeme-si.cz/upload/manualiskolicka/index.html) 8. V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NA CHOD APLIKACE KONTAKTUJTE PODPORU NA E-MAILU prikryl@hrajeme-si.cz.

KAROLÍNA RYNEŠOVÁ

Projekt MŠ Netolice – šablony je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na činnost školního asistenta a na realizaci projektové dne v MŠ.

 

Projekt MŠ Netolice – šablony je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt řeší personální podporu v MŠ Netolice, působení školního asistenta.

MŠ NETOLICE ŠABLONY ŠA