Home / Akce

OSTATNÍ AKCE

Podmínky k účasti na pasování dne 22.6.2021 s ohledem na mimořádné opatření č. 14601/2021-1816 najdete ZDE.

V ÚTERÝ 22.6.2021 SE DĚTI ZE TŘETÍ A ČTVRTÉ TŘÍDY ZÚČASTNÍ DOPRAVNÍHO DOPOLEDNE, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILO DDM NETOLICE.

OD 9,15 DO 10,00 HODIN SI PŮJDOU HRÁT MOTÝLCI

OD 10,15 DO 11,00 HODIN PŮJDOU DO DDM SOVIČKY.

VE STŘEDU 16.6. 2021 SI DĚTI ZAHRAJÍ NA OLYMPIÁDU A BUDOU MÍT PŘIPRAVENY SPORTOVNÍ SOUTĚŽE. FOTOGRAFIE NAJDETE V ODDĚLENÍ FOTOGALERIE NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

V ÚTERÝ 1.6. 2021 PROBĚHNE V NAŠÍ ŠKOLCE DĚTSKÝ DEN PLNÝ HER.

VE STŘEDU 17.2. 2021 SE V NAŠÍ ŠKOLCE USKUTEČNÍ MAŠKARNÍ KARNEVAL. DĚTI SI MOHOU PŘINÉST MASKY.
VE STŘEDU 16.12. BUDEME MÍT VE ŠKOLCE VÁNOČNÍ BESÍDKU. ZAZPÍVÁME SI KOLEDY, OCHUTNÁME CUKROVÍ, KTERÉ JSME SPOLEČNÝMI SILAMI VYTVOŘILI. ROZBALÍME ŠKOLKOVÉ DÁREČKY A POHRAJEME SI S NIMI.
V ÚTERÝ 15.12. 2020 SI DĚTI SPOLEČNÝMI SILAMI VYVÁLÍ TĚSTO NA LINECKÉ PEČIVO A POMOCÍ VYKRAJOVÁTEK SI PŘIPRAVÍ CUKROVÍ NA PEČENÍ, KTERÉ PANÍ KUCHAŘKY UPEČOU.
DRUHÝ DEN, KDY PROBĚHNE VÁNOČNÍ BESÍDKA SI DĚTI SVOJE VÁNOČNÍ PEČIVO OCHUTNAJÍ.

Ve středu 4.11. se děti ve školce mohou těšit na halloweenský karneval.

Karnevalové masky jsou vítány.

DĚTI NAVŠTÍVÍ ZUŠ NETOLICE, KDE PRO NĚ BUDE PŘIPRAVENO SFÉRICKÉ KINO.

PROGRAM BUDE STÁT 70,- Kč.

LITERÁRNÍ BESEDA PRO PŘEDŠKOLÁKY SE SPISOVATELKOU MICHAELOU FIŠAROVOU A HERCEM MIROSLAVEM REILEM

FOTOGRAFIE Z TÉTO BESEDY SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH V SEKCI FOTKY.

KDE – ZUŠ NETOLICE

KDY – 8,00 hod.

Jedná se o cca hodinový blok, při kterém spisovatelka interaktivním způsobem představí sebe, svoji tvorbu a zaměří se speciálně na prezentovanou knihu a v ní probíraná témata.

Z kníže jsou vybrané a zpracované ukázky, které dramaticky doplňuje doprovod paní spisovatelky, profesionální herec Miroslav Reil.

Beseda je hrazena MAS ŠUMAVSKO.

29.9. 2020 v 10,00 nám ukáží své dovednosti dravci.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na těchto webových stránkách v sekci FOTKY.

DIVADLA

DIVADLO ŠIMONA PEČENKY V NAŠÍ ŠKOLCE ZAHRAJE POHÁDKU „BUDULÍNEK MANDELINKA“.

CENA DIVADLA JE 50,- Kč.